Apartmány
v samém srdci Priessnitzových lázní

Poznat apartmán zblízka

Komfortní ubytování

Věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Interiér je zcela nový a krásně zrekonstruovaný.

více

Objevujte Jeseníky a okolí

Dáme Vám spoustu tipů na zajímavá místa v okolí, které určitě stojí za to navštívit.

více

Nezávazná rezervace apartmánu

Líbí se Vám náš apartmán U Pomněnky? Ověřte nezávazně zda-li máme Váš termín volný.

více

Apartmán U   Pomněnky | Priessnitzovy lázně Jeseníky

Nabízíme Vám celoroční ubytování v romantickém prostředí jesenické přírody. Útulný a příjemný apartmán „U POMNĚNKY“ se nachází v úplném centru Priessnitzových lázní u okresního města Jeseník.

Svou polohou vám zajistí pohodlný pobyt v lázních a zároveň blízký kontakt s překrásnou a čistou přírodou Jeseníků. Apartmán leží v těsné blízkosti lázeňských domů Priessnitz, Ripper, Bezruč, Bílý Kříž, Wolker, Maryčka, Mír a Jubilejní vila. Přímo sousedí s rodným domem Vincenze Priessnitze, zakladatele těchto lázní, který prosazoval léčbu čistou horskou vodou, čerstvým vzduchem a fyzickou prací.

Vedle typického léčebného lázeňského programu se vám nabízí krásná příroda okolních lesů k procházkám po vyhledávaných turistických trasách, nebo po značených stezkách k léčivým pramenům. Případně můžete zvolit lázeňskou kolonádu s překrásným výhledem do okolí. Přednosti jsou výborně značené cyklotrasy a možnost zapůjčení kol v lázeňském areálu.

Chloubou Priessnitzových léčebných lázní je nebývalý přírodní balneopark, kde například posezení v babiččině mateřídouškovém poli za šumění potůčku ve vás vyvolá nezapomenutelné zážitky. V areálu lázní je krytý bazén a saunový svět.